Apie Caramix

 

CARAMIX turi ilgametę patirtį dirbama su įvairiais salonais bei kirpimo, tonavimo ir šukuosenų meistrais. Tad sukaupę reikiamą žinių bagažą nusprendėme, jog laikas visą sukauptą patirtį perteikti ne tik profesionalams, bet ir Jums – todėl Jūs lankotės naujoje elektroninėje parduotuvėje caramix.eu, kurioje galite įsigyti salonuose naudojamas profesionalias plaukų priemones. 


Mūsų elektroninėje parduotuvėje caramix.eu visos prekės yra suskirstytos pagal plaukų tipus, tad pasirinkite savo plauko tipą ir išsirinkite produktus, kurie bus Jums tinkamiausi. Taip pat kiekvienas produktas esantis parduotuvėje turi išskirtinius ir geriausius savyje slypinčius ingridientus (jų teikiamą naudą galite paskaityti po kiekvienu produktu). Taip pat daugelis produktų yra su natūraliu argano, jojoba, marula ar linų sėmėnų aliejumi, kurie puoselėja ir atgaivina aplinkos padarytą žalą Jūsų plaukams.


Stengdamiesi prisitaikyti prie konkurencingos aplinkos mes dalyvaujame įvairiose didžiausiose pasaulio parodose ar seminaruose, kuriuose pristatytas ir pamatytas naujienas pirmiausia išbando mūsų meistrai, išanalizuodami sudedamąsias ir veikliąsias medžiagas, o tik tuomet surinkus tinkamą skaičių teigiamų atsiliepimų šiuos produktus siūlome Jums.