Privatumo politika

Ši privatumo politika nustato, kaip www.caramix.eu naudoja ir saugo bet kokią informaciją, kurią suteikiate www.caramix.eu, kai naudojate šią svetainę. www.caramix.eu yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jūsų privatumas būtų apsaugotas. Jei prašysime pateikti tam tikrą informaciją, pagal kurią būtų galima identifikuoti naudodamiesi šia svetaine, galite būti tikri, kad jis bus naudojamas tik pagal šį privatumo pareiškimą. Kartais gali pakeisti šią politiką, atnaujindama šį puslapį. Kartais turėtumėte patikrinti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkinti bet kokiais pakeitimais.

Ką mes renkame

Galime rinkti šią informaciją:

  • pavadinimas
  • kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą
  • demografinė informacija, pvz., pašto kodas, nuostatos ir interesai
  • kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir (arba) pasiūlymais

Jei norite gauti išsamų mūsų surinktų slapukų sąrašą, žr. skyrių Slapukų sąrašas, kurį mes renkame .

Ką mes darome su surinkta informacija

Mes reikalaujame, kad ši informacija suprastų jūsų poreikius ir suteiktų jums geresnes paslaugas, ypač dėl šių priežasčių:

  • Vidaus apskaitos tvarkymas.
  • Mes galime naudoti šią informaciją, kad galėtume pagerinti savo produktus ir paslaugas.
  • Mes galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų manymu, gali būti įdomi naudojant pateiktą el. pašto adresą.
  • Kartais mes taip pat galime naudoti jūsų informaciją susisiekdami su jumis dėl rinkos tyrimų. Mes galime su jumis susisiekti el. Paštu, telefonu, faksu arba paštu. Mes galime naudoti informaciją tinkinti tinklapį pagal jūsų interesus.

Saugumas

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugi. Siekiant užkirsti kelią neteisėtai prieigai ar atskleidimui, įdiegėme tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, kad apsaugotume ir saugome internete surinktą informaciją.

Kaip naudojame slapukus

Slapukas yra nedidelis failas, kuriame prašoma leidimo patalpinti į kompiuterio standųjį diską. Sutikę, failas pridedamas ir slapukas padeda išanalizuoti interneto srautą arba leidžia žinoti, kai lankotės konkrečioje svetainėje. Slapukai leidžia interneto programoms atsakyti į jus kaip asmenį. Tinklalapio programa gali pritaikyti savo veiklą prie jūsų poreikių, mėgstamiausių ir nemėgstamų, rinkdama ir prisimindama informaciją apie jūsų nuostatas.

Naudojame srauto žurnalo slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai naudojami. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie tinklalapio srautą ir tobulinti mūsų svetainę, kad ją pritaikytume prie klientų poreikių. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais ir tada duomenys pašalinami iš sistemos.

Apskritai, slapukai padeda mums suteikti jums geresnę svetainę, leidžiant mums stebėti, kurie puslapiai yra naudingi ir kuriuos ne. Slapukas jokiu būdu nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio ar jokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirinksite pasidalinti su mumis. Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau paprastai galite keisti naršyklės nustatymus, kad galėtumėte atsisakyti slapukų. Tai gali trukdyti jums visapusiškai pasinaudoti interneto svetaine.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas dominančias svetaines. Tačiau, kai naudojote šias nuorodas, kad išeitumėte iš mūsų svetainės, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad mes neturime jokios kitos tos svetainės kontrolės. Todėl mes negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią teikiate lankydamiesi tokiose svetainėse, apsaugą ir privatumą. Turėtumėte elgtis atsargiai ir pažvelgti į privatumo patvirtinimą, taikomą konkrečiai svetainei.

Asmeninės informacijos valdymas

Galite pasirinkti apriboti savo asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą šiais būdais:

  • kai prašoma užpildyti formą svetainėje, ieškokite langelio, kurį galite spustelėti, kad nurodytumėte, kad nenorite, kad informacija būtų naudojama visiems tiesioginės rinkodaros tikslais
  • jei anksčiau sutikote su mumis naudoti asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais, bet kuriuo metu galite pakeisti savo nuomonę rašydami arba atsiųsdami mums

Mes neparduosime, neišplatinsime ar išnuomosime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent mes turėtume jūsų leidimą arba pagal įstatymą to reikalaujame. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad išsiųstume jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis

Slapukų, kuriuos mes renkame, sąrašas

Toliau pateiktoje lentelėje išvardijami slapukai, kuriuos mes renkame ir kokią informaciją jie saugo.

Slapuko pavadinimasSlapuko aprašymas
CART Susiejimas su pirkinių krepšeliu.
CATEGORY_INFO Saugo puslapio informaciją, kuri leidžia rodyti puslapius greičiau.
PALYGINTI Elementai, kuriuos turite sąraše Palyginti produktus.
CURRENCY Jūsų pageidaujama valiuta
CUSTOMER Šifruota jūsų kliento ID ir parduotuvės versija.
CUSTOMER_AUTH Rodiklis, jei šiuo metu esate prisijungę prie parduotuvės.
CUSTOMER_INFO Šifruota klientų grupės, kuriai priklauso, versija.
CUSTOMER_SEGMENT_IDS Saugo kliento segmento ID
EXTERNAL_NO_CACHE Vėliava, rodanti, ar talpykla yra išjungta, ar ne.
FRONTEND Session ID serveryje.
GUEST-VIEW Leidžia svečiams redaguoti savo užsakymus.
LAST_CATEGORY Paskutinė aplankyta kategorija.
LAST_PRODUCT Naujausias peržiūrėtas produktas.
NEWMESSAGE Nurodo, ar buvo gautas naujas pranešimas.
NO_CACHE Nurodo, ar leidžiama naudoti talpyklą.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Nuoroda į informaciją apie jūsų krepšelį ir peržiūros istoriją, jei paprašėte svetainės.
POLL Visų neseniai balsavusių apklausų ID.
POLLN Informacija apie balsavimus, dėl kurių balsavote.
NEPRIKLAUSOMAS Elementai, kuriuos neseniai palyginote.
STF Informacija apie produktus, kuriuos išsiuntėte draugams.
STORE Pasirinkta parduotuvės peržiūra arba kalba.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Nurodo, ar klientas gali naudoti slapukus.
VIEWED_PRODUCT_IDS Produktai, kuriuos neseniai peržiūrėjote.
WISHLIST Į Jūsų pageidavimų sąrašą pridėtas šifruotas produktų sąrašas.
WISHLIST_CNT Elementų skaičius jūsų pageidavimų sąraše.